Instagram uzun zamandır yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Kullanıcılar gelecek yeni özelliğin ne olduğunu merak ediyor. Peki, Instagram'a yeni özellik mi geliyor? Instagram yeni reels özelliği? Blend nasıl kullanılacak? İşte haberimizin detayları…

Instagram-3

INSTAGRAM'A YENİ ÖZELLİK Mİ GELİYOR?

Milyonlarca kullanıcıya sahip Instagram, zaman zaman yeni özellikler ekliyor. Mobil geliştirici Alessandro Paluzzi Instagram’ın yeni bir özelliği test ettiğini açıkladı.

INSTAGRAM YENİ REELS ÖZELLİĞİ?

Instagram’ın yeni bir reels özelliği geleceği söyleniyor. Özellik ilk kez Alessandro Paluzzi tarafından fark edildi. Paluzzi, şirketin "Blend" isimli yeni bir özellik üzerinde çalıştığını açıkladı.

Paluzzi'nin tahminlerine göre Instagram, kullanıcıların arkadaşlarıyla paylaştıkları Reels videolarından hareketle, Blend isminde bir karıştırma seçeneği sunacak.

Blen1

BLEND NASIL KULLANILACAK?

Blend özelliği, kullanıcıların birbirleriyle paylaştığı Reels'lar ve Reels ilgi alanlarına dayalı önerileri içeriyor.

Örneğin kullanıcı bir arkadaşını Blend'e davet ederse Instagram, ikisinin de ilgileneceğini düşündüğü kişiselleştirilmiş bir Reels akışı oluşturacak.

Telegram Kanalı Nasıl Kurulur? Telegram Kanalı Kurma Nasıl Yapılır? Telegram Kanalı Nasıl Kurulur? Telegram Kanalı Kurma Nasıl Yapılır?

Sosyal Medyada Paylaşım Yaparken Dikkat5