Son zamanlarda popüler olan INJI isimli kullanıcının gerçek adı ve kim olduğu araştırılıyor. Peki INJI Kimdir? INJI Türk mü? İşte soruların cevapları...

INJI Türk Mü?

İstanbul doğumlu olan İnci Gürün, sosyal medya hesaplarında INJI ismini kullanıyor. Gürün, müzik hayatına henüz ikinci sınıftayken İstanbul Devlet Konservatuarı'nda piyano çalarak başladığını söylüyor. Caz müziğe olan yoğun ilgisi ile kendi müziklerini yapmaya başlayan INJI, geçtiğimiz aylarda The Wharton School'da ekonomi bölümünden mezun oldu.

Gürün'ün sesini ilk defa Vodafone Freezone'un başlattığı "Son Ses" adlı bir yarışmada duyduk. Gürün, yarışmada finale kalarak sesini geniş kitlelere duyurdu.

Günümüz dünyasında sosyal medyanın gücü hiç de azımsanacak gibi değil. Bir video paylaşım uygulaması olan TikTok, birçok gencin farklı yeteneklerini sergileyebilecekleri bir mecra. İnci Gürün de bu platformda "injiverse" kullanıcı adıyla arkadaşlarıyla yaptığı müzikleri paylaşıyor.

2022 yılında TikTok üzerinden paylaştığı "Fanta Song" tam anlamıyla popüler olmasa da oldukça beğenilmişti. Milyon izlenmelere varmasının ardından INJI müzik paylaşımlarına hızla devam etti.

INJI'nin "Gaslight" adındaki şarkısı ise şimdiye kadar yayınladıkları arasında en çok dinlenmeye sahip. Spotify'daki 13 milyonu aşan dinlenmesine ait şarkıyı aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz:

Asya Koşal kimdir kaç yaşında? Asya Koşal nereli? Asya Koşal kimdir kaç yaşında? Asya Koşal nereli?

Çok kısa bir sürede popülarite yakalayan İnci Gürün, arama motorlarının da favorilerinden oldu. INJI kimdir ve nerelidir soruları meraklılarının gündeminde. Türk müzisyen INJI'nin başarıları ve şarkıları uzun bir süre ses getirecek gibi duruyor.

Injı kimdir gerçek adı ne?

Son zamanlarda Injı adı ile bir çok kişi tarafından tanınan isimin gerçek adını merak ediliyor. Injı'nın gerçek adı ise İnci Güründür.