Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri, bu akşam yepyeni bölümüyle izleyicileriyle buluşmaya hazır. Yılmaz Erdoğan'ın imzasını taşıyan dizide bu hafta heyecan ve hüzün dolu gelişmeler yaşanacak.

Bir Gönlüne Ben Sığmadım! Beni Beni Sözleri! İnci Taneleri'nde Dilber'in Söylediği Şarkı

Nehir ve Cihan Yıllar Sonra Kavuşuyor:

Uzun yıllar sonra ilk kez bir araya gelen Nehir ve Cihan, birbirlerini bulmanın sevinciyle birlikte geçmişin hüzünlü anılarını da tazeleyecekler. Bu karşılaşma, iki kardeşin yaralarını yeniden kanatacak ve onları zorlu bir duygusal yolculuğa çıkaracak.

Inci Taneleri Pavyon Sahneleri

Nehir, Babasıyla Görüşmeyi Reddediyor:

Geçmişte yaşadığı travmalar ve babasına duyduğu kırgınlık nedeniyle Nehir, Cihan'la görüşmeyi net bir şekilde reddediyor. Bu durum, Cihan'ı büyük bir üzüntüye boğarken, Nehir'in içinde de karmaşık duygulara yol açıyor.

İnci Taneleri-2

Reyyaz, Cihan'ı Yeni Hayatına Hazırlıyor:

Reyyaz, Cihan'ın yeni bir hayata başlamasına yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Onu evinde misafir eden Reyyaz, Cihan'a sevgi ve destek gösteriyor.

İnci Taneleri Dilber Azem'in Kızı Mı Dilber Azem'e Aşık Mı Oldu Dilber'in Babası Kim

Azem, Dilber'e Yardım Eli Uzatıyor:

Azem, Dilber'in hayatındaki zorluklara kayıtsız kalmıyor. Dilber'e kırgın olsa da, ona yardım etmek için elinden geleni yapmaya hazır.

Nehir'e Ulaşmak İçin İpucu Peşinde:

Sandık Kokusu dizisine sürpriz transfer! Ünlü oyuncu kadroya dahil oluyor Sandık Kokusu dizisine sürpriz transfer! Ünlü oyuncu kadroya dahil oluyor

Kızına ulaşabilmek için Nehir'in yeni hayatına dair izleri takip eden Azem, en büyük ipucunu hiç ummadığı bir yerde bulacaktır. Bu ipucu, Nehir'e ulaşmak ve aralarındaki buzları eritmek için Azem'e umut verecek mi?