Kanal D’nin Yılmaz Erdoğan imzalı dizisi ‘İnci Taneleri’ dizisi BKM’nin yapımcılığında ekrana geliyor.

Prens 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Blue Tv Prens 3. Sezon Olacak mı? Prens 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Blue Tv Prens 3. Sezon Olacak mı?

Yapımın oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi deneyimli isimler yer alıyor. Herkesin bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

İnci Taneleri, dün akşam yayınlanan bölümüyle birlikte sezona veda etti. Tüm sırların ortaya çıktığı sezon finali bölümü, sosyal medyaya da damga vurdu.

TÜM SIRLAR ORTAYA ÇIKTI

Azem'in en başından beri kendisine yalan söylediğini acı bir şekilde öğrenen Piraye, hayatının en büyük yıkımlarından birini yaşadı. Azem günler sonra Piraye'nin evine gelerek onunla konuşmaya çalıştı. Ancak gördüğü muamele çok sert oldu.

Azem Piraye 1

Dilber'in Zahir'i öldürme planları değişti. Parasını çaldırdığı için kendisini Dilber'e borçlu hisseden Zerre, Zahir'i öldürmeye karar verdi.

Aleyna tarafından ikinci kez aldatılan Reyyaz, bu kez gözünü karattı. Adamları ile birlikte Cihan’ın yanına giden Reyyaz, ondan Aleyna ile Necmi’yi bulmasını istedi.

AZEM VE NEHİR YILLAR SONRA KARŞI KARŞIYA

Cihan, yıllara sonra kavuştuğu ablası ile buluştu. Nehir, kardeşinden babası ile görüşmemesini isterken; Cihan ise babasının kendisi için çok şey yaptığını söyledi. Ancak bunlar Nehir’i ikna etmeye yetmedi.

Azem’in bıraktığı enkaz ile baş etmeye çalışan Piraye, Sibel’e gerçekleri Ayça’dan saklayacağını söyledi.

Ablası ile babası arasında kalan Cihan, gerçeği daha fazla saklayamadı. Azem’in kaldığı pansiyona giden Cihan, babasına ‘Biz ablamla görüşüyoruz’ dedi. 

Bölümün sonunda ise Cihan ve Nehir kaybettikleri annelerinin mezarına gitti. Çok geçmeden Azem de mezarlığa geldi. Baba-kız yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geldi.

Azem Nehir

Kaynak: HABER MERKEZİ