31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı İnan Güney oldu. İnan Güney merak edilen adaylar arasında. Peki, İnan Güney kimdir? CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı İnan Güney nereli kaç yaşında? Sizler için araştırdık. İşte detaylar…

İNAN GÜNEY KİMDİR?

İnan Güney, 1977 yılında Beyoğlu Örnektepe'de doğmuştur.

Güney, Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur.

Marmara Üniversitesi’nde Yerel Yönetimler alanında Yüksek Lisans yapmıştır.

Güney’in 1995 yılında gençlik kollarında başlayan siyasi kariyeri, ilçe yönetim kuruluğu üyeliği, ilçe eğitim sekreterliği görevleri ile devam etmiştir.

Güney, 25 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilen kongre ile Beyoğlu İlçe Başkanı olarak seçilmiştir ve bu tarihten itibaren görevini sürdürmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapan Güney, 2020-2022 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi İBB Grup Yöneticisi olarak da çalışmıştır.

Güney evli ve 3 çocuk babasıdır.

Survivor Barış Telli kimdir, kaç yaşında, hangi takımlarda oynadı? Barış Telli'nin sevgilisi kim? Survivor Barış Telli kimdir, kaç yaşında, hangi takımlarda oynadı? Barış Telli'nin sevgilisi kim?

Inan Güney

CHP BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İNAN GÜNEY NERELİ KAÇ YAŞINDA?

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı İnan Güney, 1977 doğumludur. 2024 yılı itibarıyla 47 yaşındadır. Güney, İstanbul Beyoğluludur.