İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, sabahın erken saatlerde Levent-Hisarüstü Metrosu'na binerek vatandaşlarla birlikte yolculuk etti. İmamoğlu'nu gören yolcuların rahat tavırları sosyal medyada büyük ses getirdi. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden “Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri” Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden “Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri”

31 Mart yerel seçimlerinde ciddi bir oy farkıyla yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, son olarak Levent-Hisarüstü Metrosu'na binerek vatandaşlarla seyahat etti. Bu anlar kaydedilip sosyal medyada paylaşılarak büyük ilgi gördü.

RAHAT TAVIRLAR DİKKAT ÇEKTİ

Görüntülerde, boş bir koltuğa oturan İmamoğlu'nun metroya binen yolcuları tek tek incelediği görülüyor. Ancak yolcuların rahat ve umursamaz tavırları dikkat çekiyor. İBB'nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan video kısa sürede en çok izlenenler arasında yer aldı.

İmamoğlu'nu gören vatandaşların rahat tavırlarına sosyal medyada yapılan yorumlar ise güldürdü. Yapılan yorumlar arasında, "En az 5 kişi Levent-Hisarüstü Metrosu'nda İmamoğlu'na benzeyen adam diye paylaşmıştır", "Ya tanıyamadılar ya da inanamadılar" gibi ifadeler yer aldı.

Kaynak: HABERLER.COM