İmam Hatip Okulları’nın 2023 yılı vizyon programı yapıldı

Bu haber 18 Şubat 2020 saat 8:32 'de eklendi.

Polatlı Gazi İmam Hatip Ortaokulu “İmam Hatip Okulları 2023 vizyon” seminerine katıldı. İmam Hatip Okulları 2023 vizyon semineri gerçekleştirilmesiyle birlikte Polatlı Gazi İmam Hatip Ortaokulu ’da seminere katılım göstererek okulunu ve Polatlı’yı temsil etti.
İMAM HATİP OKULLARI VİZYON SEMİNERİ YAPILDI
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce “İmam Hatip Okulları Vizyon Seminerleri” programı yapıldı. Diyanet İşleri Başkanı Sayın Ali Erbaş, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül ve Vali Yardımcısı Ali Sözen’in teşrifleriyle gerçekleşen programa Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar da eşlik ederek çok sayıda davetli katıldı. Ayrıca Şehit Cengiz Polat İmam Hatip Ortaokulu konferans salonunda gerçekleştirilen program; Ankara, Kırıkkale, Kırşehir ve Çankırı il merkezi ve ilçelerinde bulunan imam hatip okulları müdür/müdür yardımcıları olmak üzere illerinde bulunan Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarında görev yapan okul müdürü/müdür başyardımcısı/müdür yardımcıları da katılım sağladı.
ETKİLİ VE VERİMLİ SEMİNER OLDU
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu İmam Hatip Okulları 2023 vizyon seminerine Polatlı Gazi İmam Hatip Ortaokulu yapılan seminere katılarak gerçekleştirilen sunumları yerinde dinledi.
Yapılan seminerde 2023 vizyonu kapsamında İmam Hatip Okulları ile ilgili sunumlarda bulunuldu. Ayrıca seminer katılım sağlayanlar için etkili ve verimli oldu.
GÜÇLÜ ÖĞRETMEN, GÜÇLÜ GELECEK
Bakanlığın Stratejik planı ve 2023 Eğitim Vizyonu “Güçlü Öğretmen, Güçlü Gelecek” bağlamında öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerine yönelik Vizyon Belgesindeki hedefler ve ilgili mevzuat çerçevesinde bölgesel olarak “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri, İmam Hatip Okulları Müdür/Müdür Yardımcıları, Meslek Dersleri, Kültür Dersleri ve Rehberlik Öğretmenlerine yönelik “İmam Hatip Okulları Vizyon Seminerleri” düzenleniyor.
KATILIMCILARA MUSİKİ KONSERİ VERİLDİ
Programda ayrıca Ulus İlk Meclis İmam Hatip Lisesi Öğrencileri’ katılımcılara musiki konseri verdi. Ulus İlk Meclis AİHL öğrencilerinin verdiği konser davetliler tarafından büyük beğeni topladı. İmam Hatip Okulları Yönetici Vizyon Programı hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.