Türkiye Emekliler Derneği Etimesgut Şubesi’nde seçimli Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi.

8. Emlak ve Hafta Sonu Evleri Fuarı meraklılarını bekliyor 8. Emlak ve Hafta Sonu Evleri Fuarı meraklılarını bekliyor

Kurulun Divan Başkanlığında şu isimler yer aldı; Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Isparta Şube Başkanı Abdüladir Ersal, Divan Başkan Yardımcılığı Genel Mali Sekreteri ve Bafra Şube Başkanı Ünal Bandır ve Sincan Şube Başkanı Ali Ulukan, Katip Üyelikleri ise Ankara Şube Başkanı Fahri İravul ve Çankaya Şubesi İdari Sekreteri Ejder Gök.

Divan kurulunun oluşturulmasının ardından, toplantıya ilişkin konuşmalar yapıldı. Ardından Türkiye Emekliler Derneği Etimesgut Şubesi’nin yönetim kurulu seçimi gerçekleştirildi.

Etimesgut Şubesi’nin yeni başkanı, Bilgi İşlem Müdürü Murat Tokgöz oldu. Yönetim kurulunda yer alan diğer isimler ise, Gülen Üye, Müfit Gezmen, Sultan Sungur ve Mustafa Aydemir oldu.

"Gurur içerisindeyim"

Derneğin ilk EYT’li Şube Başkanı olan Murat Tokgöz, herkese teşekkür ederek yaptığı açıklamada, “Emeklilerin intibak başta olmak üzere pek sok sorunu var. Bu sorunların çözüme kavuşturulması için uzun yıllar Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yaptım. Bu güzide kuruluşa ve emeklilerimize şube başkanı olarak da hizmet edecek olmanın gururu içerisindeyim” ifadelerini kullandı.

Haber: Gizem Tuğçe BAYHAN