Ankara’nın Sincan Belediyesi tarafından “Yarım Elma Hayır Çarşısı” arayıcılığıyla çocuklara bayramlık hediye ediliyor. Sincan Belediyesi'nce ihtiyaç sahibi çocuklar bu bayramda yeni bayramlık almanın mutluluğunu yaşıyor.

A W175250 01

"YARIM ELMA HAYIR ÇARŞISI"

Sincan Belediyesi tarafından hayata kazandırılan “Yarım Elma Hayır Çarşısı” gönüllere dokunmaya, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyor. Her yıl binlerce ihtiyaç sahibi aileye gıda, giyecek, kırtasiye, sıcak yemek, yakacak desteğinde bulunarak yardım elini uzatan Belediye, Ramazan Bayramı öncesinde ailelerin ve çocukların yüzlerini güldürdü.

Sosyal incelemesi yapılmış ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları, “Yarım Elma Hayır Çarşısı” aracılığıyla bayramlıklarına kavuşuyor. Aileleri ile Çarşı’ya gelerek beğendikleri kıyafet ve ayakkabıları alan çocukların heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi.

A W175250 03

'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü 'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü

Aileler kendilerine destek olan ve çocuklarını sevindiren Sincan Belediyesi ve Başkanı Murat Ercan’a teşekkür etti.

İHA