İHH bu Kurban Bayramı’nda; 4 kıtada, 66 ülkede, 1159 Yetim ve İhtiyaç sahibi çocuğa bayramlık, 2175 kurban hissenizi ihtiyaç sahiplerine dağıtımı gerçekleştirdi.

İHH İnsani Yardım Vakfı 30 yıldır kurban emanetlerinizi mazlum coğrafyalara ulaştırmaya devam ediyor.

İhh Polatlı Şubesi Kurban Bayramı Yardımlarını Açıkladı (1)

YARDIMLAR UZUN SÜRE DEVAM EDECEK

Kurban Bayramı’nda kurban kesemeyip bağışlamak isteyenler bu sene başta Türkiye ve Gazze olmak üzere, Sudan, Suriye, Arakanlı müslümanların kampları, Afganistan ve Keşmir gibi 60 ülkede kesilmek üzere İHH’ya bağışladı.

İHH bu sene kurbanları Gazze içinde sınırlı sayıda kesmekle birlikte, çok miktarda da farklı ülkelerde kesimleri yapıp konserve olarak Gazze içine dağıtım için gönderdi ve bu uzun bir süre devam edecek.

İhh Polatlı Şubesi Kurban Bayramı Yardımlarını Açıkladı (3)

KURBAN BAYRAMINDA YAPILAN YARDIMLAR TAKDİR TOPLADI

İHH Polatlı Şube Sorumlusu Abdullah Bolat ise bu yıl Kurban Bayramı’nda yapılan yardımları açıkladı. Polatlı’da Kurban Bayramı’nda hayırseverler tarafından 40 adet kurbanlık, yıl boyunca 1.745.547 TL bağış miktarı, 100-150 civarı ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi ve 15-20 yetim çocuklara bayramlık kıyafet yardımında bulunuldu.

Bu yardımlar, İHH’nın mazlum ve ihtiyaç sahibi insanlara destek olma misyonunun bir parçası olarak büyük takdir topladı.

Ankara Polatlı yolunda korkunç kaza Ankara Polatlı yolunda korkunç kaza

Polatlı’daki hayırseverlerin katkılarıyla gerçekleştirilen yardımlar, birçok ailenin ve çocuğun bayram sevincine ortak oldu.

Muhabir: KARDELEN ÇIKMAZ