House of the Dragon 2. Sezon ne zaman çıkacak? House of the Dragon konusu ne? Targaryen iç savaşında ne oldu? House of the Dragon 2. Sezon ne zaman çıkacak? House of the Dragon konusu ne? Targaryen iç savaşında ne oldu?

Heijan kaç yaşında? Heijan nereli? Heijan kimdir? Heijan neden gözaltına alındı? Heijan nereli? gibi aramalar yapılıyor. Sizlere Heijan hakkındaki bilinmesi gerekenleri araştırdık...

Heijan kimdir?

Aslen Van doğumlu olan Doğan Tarda, aslen Heijan olarak dünyaya gelmiştir.Bağcılar Meslek Lisesi'nden mezun olduktan sonra Açık Öğretim'e kaydolmuştur.

2014 yılında Youtube'da video paylaşmaya başlayan Heijan, ilk paylaştığı şarkılarda yeterince ilgi görmese de paylaşmaya devam etti ve sonunda şarkıları milyonlarca takipçi kazandı.

Katıldığı bir programda sunucuya Heijan'ın ne demek istediğini soran Doğan Tarda, Hei'nin normal, Jan'ın Zehir anlamına geldiğini tespit etti.

O zamana kadar çeşitli parçalar seslendiren Heijan, ününü "Yansın Geceler" adlı şarkıya borçludur.

"Yansın Geceler" adlı şarkının ardından ara veren [saritext]Heijan[/saritext], Muti ile güzel şarkılar söylemeye devam etti ve Youtube'da Davay Davay, Abin Dizo Bremin ve Crazy Ediyor gibi klipler yayınladı.

Heijan yani Doğan Tarda, 2019 yılında tarzını biraz değiştiren “Hayatla Kavgam Var” adlı klibi çekti. Muti bu klibe ve şarkıya dahil edilmedi.