Almanya’nın en güzel kadını 39 yaşındaki İranlı Apameh Senauer odu Almanya’nın en güzel kadını 39 yaşındaki İranlı Apameh Senauer odu

Lufthansa Havayolları’na ait Airbus A380 tipi yolcu uçağında dehşet dolu anlar yaşandı. Bangkok'tan Münih'e giden uçağa binen 63 yaşındaki bir yolcu, Filipinli eşiyle seyahati esnasında bir anda soğuk terler dökmeye ve hızlı nefes almaya başladı. 

     Havada Panik Yaşandı! Kanlar Içinde Kalan Adam Hayatını Kaybetti (1)

Yolcular, kötü görünen adamaya yardımcı olmaya çalıştıkları sırada, uçak çoktan havalanmıştı. Çiftin hemen arkasında kocasıyla birlikte oturan Martin'in 55 yaşındaki hemşirelik uzmanı eşi Karin, "Daha sonra bir uçuş görevlisi tepki gösterdi ve ona iyi olup olmadığını sordu, çok endişeliydi" şeklinde o anları anlattı.

           Havada Panik Yaşandı! Kanlar Içinde Kalan Adam Hayatını Kaybetti (2)

YOLCULAR ÇIĞLIK ATMAYA BAŞLADI

Adamın durumu gittikçe kötüleşmesinin ardından, elindeki torbaya kan tükürmeye başladı ve burnundan kan fışkırdı. Tüm yolcular bu esnada panikleyerek, çığlık atmaya başladı.

Yaşananların ardından, adam uçağın mutfağına taşındı ve ardından pilot hoparlörden kişinin öldüğünü açıklaması sonrasında, uçağın Bangkok'a geri uçtu.

Uçuş verileri, uçağın Cuma sabahı 23.50'de Bangkok'tan ayrıldığını ve 08.28'de Tayland'a geri döndüğünü gösteriyor.

Havada Panik Yaşandı! Kanlar Içinde Kalan Adam Hayatını Kaybetti (3)

HAVAYOLLARI YAŞANANLARI DOĞRULADI

Lufthansa Havayollarının sözcüsü bugün MailOnline'a şu açıklamayı yaptı:

“8 Şubat 2024 tarihinde Bangkok'tan Münih'e giden LH773 (Airbus A380) uçuşunda uçakta bir yolcunun tıbbi acil durumunun meydana geldiğini doğruluyoruz. Mürettebat ve gemideki doktor tarafından acil ve kapsamlı ilk yardım önlemleri alınmasına rağmen yolcu uçuş sırasında hayatını kaybetti.  1,5 saatlik uçuş süresinin ardından mürettebat, uçağın normal ve güvenli bir şekilde indiği Bangkok'a dönmeye karar verdi.  Orada tıbbi acil servislerin ve Taylandlı yetkililerin talimatları takip edildi. Bu uçuştaki yolcular, iptal edildiği için başka alternatif uçuşlara yeniden rezervasyon yaptırdı. Düşüncelerimiz ölen yolcunun yakınlarıyla birliktedir. Bu uçuşun yolcularına verdiğimiz rahatsızlıktan da üzüntü duyuyoruz. Lütfen tıbbi acil durumlarda gizlilik nedeniyle daha fazla ayrıntı sağlayamayacağımızı anlayın.”