Oyuncu Necip Memili kimdir eşi kim? Necip Memili kaç yaşında nereli oynadığı diziler? Oyuncu Necip Memili kimdir eşi kim? Necip Memili kaç yaşında nereli oynadığı diziler?

CHP'nin belediye başkan adaylarının açıklanmasından sonra adayların hayatı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. En çok aranan isimlerden olan, Hasan Mutlu kimdir? CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Hasan Mutlu nereli kaç yaşında? sorularının cevaplarını sizin için araştırdık. Merak ettiğiniz soruların yanıtları bu haberde...

Hasan Mutlu kimdir?

Hasan Mutlu, 22 Haziran 1961 tarihinde Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Fatih'te tamamladıktan sonra, eğitim hayatına İstanbul Vefa Lisesi'nde devam etti. Lisans eğitimini ise 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik-Matematik Bölümü'nde tamamladı. Hasan Mutlu, 1984 yılından bu yana eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir ve Sınav Eğitim Kurumlarının bir şubesini kurmuş ve İstanbul temsilcisidir. 2011 yılında Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Aynı yıl içerisinde Bayrampaşa Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Kurucu Başkanlığı'nı üstlenmiştir.

CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Hasan Mutlu nereli kaç yaşında?

Hasan Mutlu, 22 Haziran 1961 tarihinde Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğmuştur ve 2024 yılında 63 yaşındadır.