Genişletilmiş sürümü ile toplamda 12 saate yakın uzunluktaki 3 filmden oluşan yüzüklerin efendisi'nde frodo'nun hangisiyle karşılıklı konuştuğu bir sahne yoktur? Kim Milyoner 23 Haziran Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Hasti Rezai'ye sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Hasti Rezai kimdir?

30 yaşında olan Hasti Rezai, İran'da doğmuş ve İstanbul’da yaşıyor. İstanbul Gedik Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde eğitim gören Hasti Hanım, yarışmadan kazanacağı ödülle eğitim hayatına yatırım yapmak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: Hangisi Transformers film serisinde yer alan karakterlerden biridir?

Aleyna Tilki’nin memleketini duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor! İşte ünlü şarkıcının memleketi Aleyna Tilki’nin memleketini duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor! İşte ünlü şarkıcının memleketi

A: Shredder
B: 
C: 
D: 

Cevap: Shredder

Kaynak: HABER MERKEZİ