Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye tebrik telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye tebrik telefonu

Türkiye, 14 Mayıs Pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sandık başına gitti. YSK'nın açıkladığı kesin sonuçlara göre Cumhur İttifakı Meclis çoğunluğunu elde ederken, Cumhurbaşkanı seçimleri 2. tura kaldı. 3 Cumhurbaşkanı adayı da seçilmesi için gerekli olan yüzde 50+1 oyu alamazken, 2. tura Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu kaldı. Oyların yüzde 5,17'sini alan Dr. Sinan Oğan ise 2. turda sonucu belirleyecek kilit aday pozisyonuna geldi.

hangi-adayi-destekleyecekler-ogan-ile-ozdag-bir-araya-geldi (2)

Bu kapsamda Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dün Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelirken; Sinan Oğan da Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu. Her iki tarafa da şartlarını sunan ikilinin, 2. turda hangi adayı destekleyeceği ise merak konusu. Alınacak kararın en kısa sürede açıklanması bekleniyor.

hangi-adayi-destekleyecekler-ogan-ile-ozdag-bir-araya-geldi (3)

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sinan Oğan ile buluştuklarını duyurdu. Özdağ yapmış olduğu paylaşımda, "Sevgili Sinan Oğan ile gündemi değerlendiriyoruz" ifadelerine yer verdi.