Adana Adliyesi'nde görevli olduğu dönemde adı tehdit ve şantaj olaylarına karışan hakimle ilgili bilinmeyen yeni ayrıntıların ortaya çıkmasının ardından yeniden gündeme gelen bir dönem Hakim ile yasak aşk yaşayan Server Leventoğlu kimdir merak ediliyor. Peki, Hakim İle Yasak Aşk Yaşayan Server Leventoğlu kimdir nerelidir ve ne iş yapar? İşte haberin detayları…

HAKİM İLE YASAK AŞK YAŞAYAN SERVER LEVENTOĞLU KİMDİR NERELİDİR VE NE İŞ YAPAR?

SHP Kurucusu Zülfü Hamit Altın kimdir nerelidir? Zülfü Hamit Altın'ın oynadığı filmler? SHP Kurucusu Zülfü Hamit Altın kimdir nerelidir? Zülfü Hamit Altın'ın oynadığı filmler?

Server Leventoğlu hakkında kamuoyuna açık çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Kendisi, Adana'da yaşanan bir skandalla gündeme gelen bir iş adamıdır.

Server Leventoğlu’nun Adana Adliyesi'nde görevli bir hakim olan Gül A. ile 5 yıllık yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bu süre zarfında hakimin rızasıyla cinsel birlikteliklerinin görüntülerini kaydettiği ve bu görüntüleri şantaj yapmak için kullandığı iddia edildi.

Hakim A., rüşvet, aldatma, tehdit ve uyuşturucu partileri gibi suçlamalarla da gündeme geldi. Bu olaylar sonucunda hakim A. görevden atıldı ve Server Leventoğlu hakkında da soruşturma başlatıldı.

Server Leventoğlu

Leventoğlu’nun Adana'da yaşadığı ve bir iş adamı olduğu bilinmektedir. Evli ve 1 çocuk babası olduğu da söylentiler arasındadır.

Skandal dışında, Leventoğlu hakkında herhangi bir suç kaydı veya başka bir kamuoyu bilgisi bulunmamaktadır.

Server Leventoğlu hakkındaki yasal süreç halen devam etmektedir.

Kaynak: HABER MERKEZİ