31 Mart yerel seçimleri hızla yaklaşırken partilerin adayları da netlik kazanmaya devam ediyor. Son olarak CHP Gaziosmanpaşa Belediye başkan adayı Hakan Bahçetepe hakkında merak edilenler araştırılıyor. Peki, Hakan Bahçetepe kimdir? CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adayı Hakan Bahçetepe nereli kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar...

Hakan Bahçetepe kimdir?

Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor? Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor?

Hakan Bahçetepe, Gaziosmanpaşa'da doğmuş ve aslen Erzincanlı bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve lise öğrenimini Gaziosmanpaşa'da tamamlamıştır. Ardından İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans eğitimini tamamlayan Bahçetepe, aynı üniversitede İşletme Yönetimi yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Lise ve üniversite yıllarında en büyük hobisi olan futbolla iç içe bir hayat yaşamış ve bu süreçte okuduğu okulların futbol takımlarında yer almıştır. Çalışma hayatına Gaziosmanpaşa Meydanı'ndaki Emirağa Çarşısı'nda bulunan babasının esnaf dükkanında başlamış, 2015 yılından bu yana ise kablo sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır. Evli olan Hakan Bahçetepe, Gaziosmanpaşa'da yaşamaktadır. Gençlik kollarında aktif siyasete başladığı Cumhuriyet Halk Partisi'nde 2017-2019 yılları arasında İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, 2019-2023 yılları arasında ise Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

Hakan Bahçetepe

CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adayı Hakan Bahçetepe nereli? 

Hakan Bahçetepe, Gaziosmanpaşa'da dünyaya gelmiştir. 

Hakan Bahçetepe kaç yaşında?

Hakan Bahçetepe, 1988 yılında dünyaya gelmiş olup 36 yaşındadır.