Nihal ve Bahar Candan kardeşiler ile birlikte gözaltına alınan Hacı İsrafil Sağlam'ın hayatı merak ediliyor. Peki Haci İsrafil Sağlam kimdir? Hacı İsrafil Sağlam ne iş yapıyor?

Hacı İsrafil Sağlam Kimdir?

İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, iş adamı Hacı İsrafil Sağlam, suç gelirlerinin aklanması suçlamasıyla gözaltına alındı.

Sağlam'ın, sosyal medya fenomeni olarak bilinen Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle birlikte gözaltına alındığı bildirildi. Sağlam'ın, Candan kardeşlere yakın bir iş adamı olduğu ve soruşturma kapsamında alıkonulduğu belirtiliyor.

Hacı İsrafil Sağlam'ın hayatı ve kariyeri hakkında ise henüz net bilgiler bulunmamaktadır. Ancak, Sağlam'ın Bahar Candan ile aralarında ilişki olduğu ve birlikte yurt dışı seyahatleri gerçekleştirdikleri iddiaları da gündemde.

BJK Yönetim Kurulu Üyesi M. Kaan Şakul kimdir? Kaan Şakul kaç yaşında nereli ne iş yapar? BJK Yönetim Kurulu Üyesi M. Kaan Şakul kimdir? Kaan Şakul kaç yaşında nereli ne iş yapar?

Soruşturma kapsamında, Sağlam'ın yanı sıra Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin de ek gözetim izni talebinde bulunularak bir süre daha gözetim altında tutulacağı bildirildi.

Hacı İsrafil Sağlam ne iş yapıyor? 

Gözaltına alınan Hacı İsrafil Sağlam'ın iş adamı olduğu biliniyor.