GÜNGÖR: FARKINDALIK DUYGUSU HEPİMİZ TARAFINDAN CANLI TUTULMALIDIR

Bu haber 03 Aralık 2022 saat 12:57 'de eklendi.

MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık günü nedenyile mesaj yayımladı. Güngör, “3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü vesilesiyle tüm engelli kardeşlerimizin; karşılarına çıkan hiçbir zorluğun huzurlarına, ümitlerine, heveslerine engel olmamasını Cenab-ı Allah’tan diliyor, hepsine sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZMEK VE TALEPLERİNİ KARŞILAMAK EN TEMEL GÖREVİMİZDİR

MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör mesajında şu ifadelere yer verdi; “Yaşamın içerisinde birer engelli adayı olarak hep birlikte karşıladığımız 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü; engelli kardeşlerimizi daha iyi anlamak ve onların içinde bulundukları durumu derinden kavramak için bizlere en büyük fırsattır. Her insanın bir engelli adayı olduğu gerçeğini unutmadan, engelli kardeşlerimizin sorunlarını çözmek ve taleplerini karşılamak en temel görevimizdir. Engelsiz bir Türkiye, engelsiz bir toplum, engelsiz bir gelecek için sorumluluk şuuru, empati kültürü, dayanışma, yardımlaşma ve farkındalık duygusu hepimiz tarafından canlı tutulmalıdır.”

ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN RAHATI VE HUZURU İÇİN HERKES ÖZVERİDE BULUNMALI

“Engelli kardeşlerimizin, hayatın her alanında hak ettikleri seviyelerde bulunmalarının önü sonuna kadar açılmalıdır. Onları hayatın akışına çaresizce kapılan değil, bizatihi yön veren bir konuma taşımak en büyük görevimizdir. Engelli kardeşlerimizin rahatı ve huzuru için herkes özveride bulunmalı; zorda kalan, çaresizce bekleyen, umutsuzca duran kim varsa yardım ve şefkat eli mutlaka uzatılmalıdır. Milliyetçi Hareket Partisi bu samimi niyet ve düşüncelerinden asla ödün vermeyecek; her şart altında engelli kardeşlerimizin sözcülüğünü yapmaya ve onların problemlerini kökünden çözmek için her türlü desteği vermeye devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü vesilesiyle tüm engelli kardeşlerimizin; karşılarına çıkan hiçbir zorluğun huzurlarına, ümitlerine, heveslerine engel olmamasını Cenab-ı Allah’tan diliyor, hepsine sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.