31 Mart Yerel seçimleriden Cumhuriyet Halk Partisi'nden Güdül'de Belediye Başkanı seçilen Mehmet Doğanay, ilk günden itibaren ilçede yaptığı araştırmaların meyvesini almaya başladı. Mehmet Doğanay, ilçedeki sorunları tek tek dinleyerek çözüme kavuşturmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Güdül'de yaşanan su sorununu çözmek için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüştü ve en sonunda yaşanan sorunlar çözüme kavuştu.

Güdül Garipçe Mahallesi'ne Can Suyu Geldi

Güdül'ün Garipçe Mahallesi'nde yaşanan içme suyu sorunu ASKİ Güdül Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen derin kuyu sondaj çalışması en sonunda sonuç verdi. Garipçe Mahallesi'nde gerçekleşen çalışma sonrası 240 metre derinlikte 13 litre/saniye su bulundu.

Güdül Garipçe Mahallesi'ne Can Suyu Geldi (4)

Garipçe Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar içme suyunun bulunmasına sevindi. Sondaj alanını ziyaret eden Mehmet Doğanay, suyun açılışını dualar eşliğinde yaptı.

Güdül Garipçe Mahallesi'ne Can Suyu Geldi (1)

Polatlı’da elektrik akımına kapılan çiftçiden acı haber Polatlı’da elektrik akımına kapılan çiftçiden acı haber

İçme suyunun bulunmasının ardından Garipçe Mahallesi'nde açılış töreni adak ve dualar ile gerçekleştirildi.

Güdül Belediye Başkanı Mehmet Doğanay Garipçe Mahallesi'nde içme suyu bulunmasının ardından "240 metre derinlikte bulunan suyun mahallemize hayırlı olmasını ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti"

Güdül'de yaşayan vatandaşlar Mehmet Doğanay'ın ilçeye sağladığı yeni sinerji ile daha mutlu kısa zamanda yaptığı projeler için kendisine teşekkür ediyor.

HABER: ÖMER YILDIZCI