31 Mart yerel seçimlerinden sonra el değiştiren belediyeler arasında olan Güdül’de, ilçeye ilk hizmet gerçekleştirildi.  

Güdül Belediye Başkanı seçilen Mehmet Doğanay, geçmiş yıllarda ilçedeki vatandaşların restoran ihtiyacını gidermek amacıyla restore edilerek açılan Güdül Bey Konağı içerisine, belediye bünyesinde hizmet verecek kafenin açılışını gerçekleştirdi. 

Güdül Bey Konağı Kafesi Dualarla Açıldı  (2)

Açılışa, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Güdül Belediye Başkanı Mehmet Doğanay, Ayaş Belediye Başkanı İzzet Demircioğlu, Belediye Meclis üyeleri ve idari amirler katılım sağladı.  

Ankara Balıkesirliler Derneği'nde Nostaljik Buluşma Ankara Balıkesirliler Derneği'nde Nostaljik Buluşma

Güdül Bey Konağı Kafesi Dualarla Açıldı  (4)

Kafe, kurdele kesiminden sonra dualarla açıldı ve Başkan Doğanay, ABB Başkanı Yavaş ve beraberindeki heyete kafeyi gezdirdi. 

Güdül Bey Konağı Kafesi Dualarla Açıldı  (1)

Güdül’deki hareketlilik akşama kadar devam etti. Başkan Doğanay ev sahipliğinde, Büyükşehir Başkanı Yavaş ve Ayaş Belediye Başkanı İzzet Demircioğlu muhtarlarda bir araya geldi. 

Başkan Doğanay, ABB Başkanı Yavaş, Ayaş Belediye Başkanı İzzet Doğanay, ilçede yaşayan Ayşe Ersoy teyzeyi ziyaret ederek geçmiş Anneler Gününü kutladı. Bu ziyaret sonrasında Büyükşehir ve Güdül Belediyesi tarafından düzenlenen konser programında Işın Karaca sahne alarak Güdül’deki hareketlilik noktalandı. 

HABER: Gizem Tuğçe BAYHAN