Yunan şarkıcının İzmir konseri iptal edildi: Şarkıcının açıklaması ise pes dedirtti Yunan şarkıcının İzmir konseri iptal edildi: Şarkıcının açıklaması ise pes dedirtti

TBMM Dijital Mecralar Komisyonunda Google temsil eden Duygu Yücesoy hakkında aramalar hızlandı. Peki, Google Türkiye temsilcisi Duygu Yücesoy mu? Google Duygu Yücesoy kimdir kaç yaşında nereli? Duygu Yücesoy ne mezunu? gibi soruların yanıtı aranmaya başlandı.

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu’nun dinlediği Google Hükümetle İlişkiler ve Kamu Politikası Birimi Müdürü Duygu Yücesoy, “Google’ın dijital telif” ödemesine yönelik çağrıya, “Biz buradaki habercilik ekosisteminin ihtiyaçlarını, beklentileri anlamak için herkesle, tüm paydaşlarımızla masaya oturmaya hazırız” açıklamasını yaptı.

Duygu Yücesoy Kimdir?

Google Duygu Yücesoy Kimdir

Duygu Yücesoy, 1984 Ankara dünyaya gelen dünya devi Google'ın Türkiye temsilcisidir. Yüsek öğrenimini ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. 2007 yılında Maliye Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığında AB Uzmanı olarak 11 yıl Bakanlığın dış ilişkilerininde çalışmıştır.

Jean Monnet Burs Programı ile Belçika’nın Brüksel kentinde University of Kent Brussels School of International Studies (BSIS) kurumunda “AB’nin Dış İlişkileri (EU External Relations)” alanında yüksek lisans yaptı. 

Duygu Yücesoy, Maliye Bakanlığı kamu deneyiminden sonra istifa ederek Türkiye Google Reklamcılık ve Pazarlama Limited Şirketinde çalışmaya başladı. Google Reklamcılık ve Pazarlama Limited Şirketi Hükümetle İlişkiler ve Kamu Politikası Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Duygu Yücesoy kaç yaşında?

Duygu Yücesoy, 1984 doğumlu olduğu için, 2024 yılı itibarıyla 40 yaşındadır.

Duygu Yücesoy Nereli?

Duygu Yücesoy Ankaralıdır.

Duygu Yücesoy evli mi eşi kim?

Duygu Yücesoy'un özel hayatı ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ