Reytinglerde zirvede olan Gönül Dağı dizisinin başarısıyla dikkat çeken Süeda Çil, geçmişte Sihirli Annem dizisinde Firuze karakterini canlandırmıştı.

Gönül Dağı Oyuncusunun Şaşırtan Rol Geçmişi Bakın Yıllar Önce Hangi Dizide Oynamış! (2)

Acun Ilıcalı Ronaldinho kesenin ağzını açtı! Binlerce dolar havada uçuştu Acun Ilıcalı Ronaldinho kesenin ağzını açtı! Binlerce dolar havada uçuştu

Gönül Dağı dizisinin sosyal medya gündemini işgal ettiği şu günlerde, Süeda Çil'in daha önce Sihirli Annem dizisindeki rolüne dair yapılan paylaşımlar izleyicileri şaşırttı.

2003 yılında başlayan ve o dönemin en popüler yapımlarından biri haline gelen Sihirli Annem dizisinde Firuze karakterini başarıyla canlandıran Süeda Çil, şimdi ise Gönül Dağı dizisinde Adile rolüyle ekran karşısına geçiyor.

Gönül Dağı Oyuncusunun Şaşırtan Rol Geçmişi Bakın Yıllar Önce Hangi Dizide Oynamış! (4)

Başarılı oyuncu, kariyeri boyunca Adile Teyze, Kaygısızlar, Üzgünüm Leyla, Bizim Mahalle, Çiçek Taksi, Selena, Hepsi 1 ve Benim Annem Bir Melek gibi birçok dizi ve projede yer alarak geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanındı. Gönül Dağı dizisiyle güncel bir başarı elde eden Süeda Çil'in performansı izleyiciler tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilmekte.

Gönül Dağı Oyuncusunun Şaşırtan Rol Geçmişi Bakın Yıllar Önce Hangi Dizide Oynamış! (3)