Gölbaşı Belediyesi ilçe genelinde yaptığı çalışmalara aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda Gölbaşı’nın Emirler mahallesinde bir çalışmanın daha sonuna gelindi. Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda Emirler Mahallesi’nin su sorunu çözüldü. Fen İşleri Müdürlüğü 2,5 km boyunca yaptığı kazı çalışmaları sonucu Emirler mahallesini iki ayrı çeşme ile suya kavuşturdu. Çeşmelerden birinin hayvanlar için olduğu belirtildi.

Gölbaşı Emirler Mahallesi içme suyuna kavuştu-1

Gölbaşı Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımda, ‘’Hayırseverlerimizle El Ele Bir Sorunu Daha Çözdük’’ başlığı ile paylaşımda bulunuldu.

Ankara'da Lise Öğrencileri Gazze Yararına Kermes Düzenledi Ankara'da Lise Öğrencileri Gazze Yararına Kermes Düzenledi

Gölbaşı Emirler Mahallesi içme suyuna kavuştu-2

Gölbaşı Belediyesi paylaşımında, ‘’ Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz; 2.5 km kazı yaparak uzun zamandır içme suyu sorunu yaşayan Emirler Mahallemizi suyla buluşturdu. İçme suyu ve hayvancılık için ayrı iki çeşmeyle suya kavuşan mahalle sakinlerimiz; Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek’e, kıymetli hayırseverlerimize ve belediyemize teşekkür etti. Biz büyük bir aileyiz.’’ İfadeler ile paylaşımda bulundu.