Acun Alper Baycın kimdir neden öldü? Survivor Alper ne zaman öldü? Acun Alper Baycın kimdir neden öldü? Survivor Alper ne zaman öldü?

Prof. Dr. Gökçen Orhan kimdir? Prof. Dr. Gökçen Orhan kaç yaşında? Prof. Dr. Gökçen Orhan nereli? Prof. Dr. Gökçen Orhan öldü mü? Prof. Dr. Gökçen Orhan neden öldü? Prof. Dr. Gökçen Orhan hayatı? gibi aramalar yapılıyor. Sizlere Prof. Dr. Gökçen Orhan hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde derledik...

Gökçen Orhan kimdir kaç yaşında öldü? Siyami Ersek Prof. Dr. Gökçen Orhan neden öldü?

Gökçen Orhan, İstanbul Üsküdar'da Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalp ve damar cerrahı olarak çalışıyordu. Anne ve babası Prof. Dr. Taşikardi, Derin Ven Trombozu (DVT), Vaskülit (damar duvarının iltihaplanması) konusunda uzmandır. Dr. Orhan 56 yaşındaydı.

Prof. Dr. Gökçen Orhan, çalışma masasında ölü bulundu. Prof. Dr. Orhan'ın ölümü geniş yankı uyandırırken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da paylaştı. Bakan Koca, “Prof. Dr. Gökçen Orhan hocamızı görevlendirildiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kaybettik. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Orhan'ın cenazesi hastane morguna kaldırıldı. Orhan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sağlığını hiçe sayın" yazıldığı görüldü.