Gizem Demirci kimdir? Gizem Demirci kaç yaşında? Gizem Demirci nereli? Gizem Demirci hamile mi? Gizem Demirci Emre Karel nerede? gibi aramalar yapılıyor. Detayları haberimizde... 2008 yılında yayınlanan 1 Kadın 1 Erkek dizisinde Demet Evgar'la şöhrete kavuşan Türk oyuncu Emre Karayel, baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Emre Karayel, Kasım 2020'de Gizem Demirci ile evlendi. Çift, 26 Ocak 2022'de dünyaya geldi. Kullanıcılar Emre Karayel'in eşi Gizem Demirci'yi arıyor.

Begüm Özbek kimdir kaç yaşında? Begüm Özbek eşi kim çocuğu var mı? Begüm Özbek şimdi ne iş yapıyor? Begüm Özbek kimdir kaç yaşında? Begüm Özbek eşi kim çocuğu var mı? Begüm Özbek şimdi ne iş yapıyor?

Gizem Demirci kimdir?

Gizem Demirci, mimar bu. Instagram'da @evoterapii hesabını ve Youtube'da aynı isimli Ev Terapisi kanalını yönetmektedir. Mimarisinin yanı sıra danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Doğum tarihi biliniyor. Kasım 2020'de Emre Karayel ile organize oldular. Temmuz 2021'de bebek beklediklerini açıkladılar. 26 Ocak 2022'de ise "Can" adında bir çocuk dünyaya geldi. Çocuklarının adı Emre Karayel'in ağabeyidir.