Genişletilmiş sürümü ile toplamda 12 saate yakın uzunluktaki 3 filmden oluşan yüzüklerin efendisi'nde frodo'nun hangisiyle karşılıklı konuştuğu bir sahne yoktur? Kim Milyoner 23 Haziran Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Hakiye Nur Koçak'a sorulan 200 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Hakiye Nur Koçak kimdir?

19 yaşında olan Hakiye Nur Koçak, Kayseri'de doğmuş büyümüş ve Kayseri'de yaşıyor. Lise mezunu olan Hakiye Hanım, yarışmadan 200.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Yıllardır uykuda bırakılan Polatlı Kent Konseyi, ne zaman ayağa kaldırılacak? Yıllardır uykuda bırakılan Polatlı Kent Konseyi, ne zaman ayağa kaldırılacak?

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: Genişletilmiş sürümü ile toplamda 12 saate yakın uzunluktaki 3 filmden oluşan yüzüklerin efendisi'nde frodo'nun hangisiyle karşılıklı konuştuğu bir sahne yoktur

A: Boromir
B: Aragorn
C: Legolas
D: Galadriel

Cevap: C Şıkkı Legolas

Kaynak: HABER MERKEZİ