Gençlerbirliği sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, ‘’ Kulübümüz ve Yüksek İhtisas Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü arasında sporcu sağlığı ve öğrenci gelişimi konusunda iş birliği protokolü imzalandı.

Gençlerbirliği Takımı Yeni Protokole Imza Attı 2

Başkan Yıldızkaya ve Cumhur İttifakı adayı Levent Çağlancı, seçimden sonra ilk kez bir araya geldi Başkan Yıldızkaya ve Cumhur İttifakı adayı Levent Çağlancı, seçimden sonra ilk kez bir araya geldi

Yüksek İhtisas Üniversitesi rektörlük binasında gerçekleşen imza töreninde Başkan Vekilimiz Metin Özaslan ve Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ateş Şendil yer aldı. Yüksek İhtisas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Vekilimiz Metin Özaslan ve Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ateş Şendil, bu anlaşmanın iki kurum arasında güzel birlikteliklere gebe olacağını söylerken, kulübümüz adına sporcu sağlığı, Yüksek İhtisas Üniversitesi adına ise öğrenci gelişiminde önemli bir yere sahip olacağını vurguladı.’’ açıklamasında bulunuldu.

Kaynak: Haber Merkezi