Ziyaret kapsamında gençlere ilçe müftülüğü tanıtıldı ve çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Programın ilk ayağında, Hacı Hatice Yılmaz Kuran Kursu'nda yemek programı düzenlendi. Ardından, Ayşe Avşar Hoca tarafından Miraç Kandili ve Kudüs'ün önemi hakkında bir program gerçekleştirildi. Gençlerle sohbet eden Ayşe Avşar Hoca, önemli konular hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Gençler “Gençliğe Değer” Projesi Kapsamında Ilçe Müftüsü Ile Buluştu (2)

Polatlı Belediye Meclisi mart ayı birinci toplantısı gerçekleşti Polatlı Belediye Meclisi mart ayı birinci toplantısı gerçekleşti

Polatlı İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, gençlere kitap hediye ederek desteklerini gösterdi. Gençlerin dinî, kültürel ve sosyal gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikler, gençlerin ilçe müftülüğü ile bir araya gelmelerine olanak tanıdı.

Gençler “Gençliğe Değer” Projesi Kapsamında Ilçe Müftüsü Ile Buluştu (3)

MİRAÇ KANDİLİ VE KUDÜS’ÜN ÖNEMİ HAKKINDA PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Polatlı İlçe Müftülüğü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Gençliğe Değer Projesi kapsamında, ara dönem kampına katılan gençlerimiz, müftümüz Hayri Cihangeriyi makamında ziyaret etti. Polatlı müftülüğümüz tanıtıldı. Ardından Hacı Hatice Yılmaz Kuran kursu ADRM de yemek programı düzenlendikten sonra Ayşe Avşar hocamız Miraç Kandili ve Kudüs’ün önemi hakkında programını gerçekleştirdi.”

“Misafirperliği ve hediye kitapları için müftümüze , emeği geçen , Gençlik koordinatörümüze , kampta görevli olan Hamiyet Ateş , Sümeyra Berber, Dilşad Çalışkan , Hatice Karaçeşme , Rukiye Tuğçe Atik hocalarımıza da teşekkür ederiz.”

Gençler “Gençliğe Değer” Projesi Kapsamında Ilçe Müftüsü Ile Buluştu (4)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ