GELİŞİM DESTEK PROGRAMI YÜRÜRLÜKTE

Bu haber 24 Temmuz 2020 saat 8:06 'de eklendi.

Polatlı Ticaret Odasından yapılan açıklamaya göre, KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı ile ilgili şu bilgilere yer verildi. Ülkenin ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda, KOBİ’lerin ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla KOSGEB tarafından KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı yürürlüğe konuldu.

TEKNOLOJİDEN YARARLANMA DÜZEYİNİN ARTTIRILMASI

 Program kapsamında; 2020 – 01 Proje Teklif Çağrısı: “İmalat sanayi sektöründe dijitalleşme sürecine katkı sağlayabilecek yerli teknoloji geliştiricisi KOBİ’lerin desteklenmesi” 2020 – 02 Proje Teklif Çağrısı: “İmalat sanayi sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin üretim ve ilişkili iş süreçlerinde dijital teknolojilerden yararlanma düzeyinin arttırılması” teklif çağrıları yayınlandı.

SON BAŞVURU TARİHİ 17 EYLÜL OLARAK BELİRLENDİ

 Proje Teklif Çağrısı kapsamında işletme başına 300 bin TL’ye kadar geri ödemesiz, 700 bin TL’ye kadar geri ödemeli (teminat veya KGF kefaleti karşılığı) olmak üzere toplam 1 milyon TL’ye kadar destek verilebilecektir. Son başvuru tarihi 17 Eylül olarak belirlendi. Haber/ DENİZ UYAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.