Burak Haktanır Gönül Dağı'na geri mi döndü? Burak Haktanır Gönül Dağı'na dönecek mi? Burak Haktanır Gönül Dağı'na geri mi döndü? Burak Haktanır Gönül Dağı'na dönecek mi?

Gelinim Mutfakta Kaynana Çiğdem Akçam kimdir? Gelinim Mutfakta Elif'in kaynanası Çiğdem kaç yaşında? aramalarının cevapları haberimizde...

Gelinim Mutfakta Kaynana Çiğdem Akçam kimdir?

Gelin Mutfağı üyesi Elif Akçam'ın kayınvalidesi Çiğdem Akçam güvenlik görevlisidir. Mesleğiyle büyük hizmetlerde bulunan bir kayınvalide imajı çizen Çiğdem, verdiği puanlarla dikkat çekiyor.

Çiğdem Akçam ev hanımı olduğunu söyledi. Instagram'da akçamcigdem123 adıyla paylaşımlara devam eden Çiğdem Akçam'ın bu kanalda 14.8K abonesi bulunuyor.
Öte yandan nişanlım mutfakta, Çiğdem ve nişanlısı Elif sosyal medya hesaplarında; "Fragmanda olduğu gibi biz artık yokuz. Neden orada değildik, kayınvalidem bizi video çekmeye gönderdi. Sebebi ise yayınlanmak üzere editöre gönderdiğimiz videoda. . Ne ​​kanal, ne Fatih Ürek, ne de ekipten bir kişi dışında orada olacağımızı bilen yok. Bu editör arkadaşın cesareti varsa, bu pazartesi programda gönderdiğimiz programlar neden herkes olmadığını öğrenecektir. var. Tabiki dizilerin akıbetini tahmin etmek için bu video yayınlanmayacak büyük ihtimalle.Fatih Ürek ve bu video kanala çıkmamıştır ve özelden ulaşamadığım için yayınlanmamıştır. bunu burada bir özellik olarak yapabiliriz." Bu bilgidir. Bu editör arkadaş şöyle dedi: "Kanal bu davayı üstlenmeli. Haklarım için söz konusu kişi hakkında yasal işlem başlatacağım."