Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta programının bu haftaki yarışmacıları arasında Gamze Kargalı yer almaktadır. Gamze Kargalı’nın kim olduğu merak ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Gamze Kargalı kimdir nereli kaç yaşında ve İnstagramı? İşte haberin detayları…

GELİNİM MUTFAKTA GAMZE KARGALI KİMDİR

Kanal D ekranlarında hafta içi saat 13.00’da yayınlanan Gelinim Mutfakta programının Pazartesi günkü yarışmacısı Gamze Kargalı oldu.

Gamze Kargalı, İstanbul’da yaşamaktadır. Hastanede hasta danışmanı olarak çalışmıştır. Şu an çalışmamaktadır. 7 yıllık evlli olan Kargalı, 2 çocuk annesidir.

Gamze yarışmaya kayınvalidesi ile başvurmuştur fakat şeker hastası olan kayınvalidesinin ameliyat geçirmesi sebebiyle yarışmaya halası Sema ile katılmıştır.

Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma kimdir annesi neden öldü? Seren Serengil Mustafa Tohma evli mi? Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma kimdir annesi neden öldü? Seren Serengil Mustafa Tohma evli mi?

Gamze Kargalı

GAMZE KARGALI NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Gelinim Mutfakta programının iddialı yarışmacılarından olan Gamze Kargalı, 32 yaşındadır. İstanbul’da yaşayan Kargalı aslen Sivaslıdır.

Editör: Büşra Çinkaya