GEDİKLİ -BEYCEĞİZ GRUP YOLUNDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Bu haber 27 Kasım 2020 saat 8:00 'de eklendi.

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan Ankara Büyükşehir Belediyemizin Polatlı’mıza yaptığı hizmetleri yerinde görmek ve takip etmek için Beyceğiz Köyündeyiz. Öncelikle Hacı Tuğrul tarafından başlayan 5 köyü içine alan grup yolu Yaklaşık 5- 6 güne kadar bitmek üzere. Büyükşehir Belediyesi Polatlı’da bulunan tüm grup yollarını hizmet süresi içerisinde bitirme çabasındadır” dedi. Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Asfalt Plentinin Polatlı’da faaliyete geçmesinin ardından, Gedikli -Beyceğiz grup yolunda asfalt serim çalışmasında sona gelindiğini bildirdi. Yolları tamamen kullanılmaz hale gelen ve Mahalle sakinleri tarafından şikayet yağan 5 mahalle; Gedikli, Yağmurbaba, Hacıtuğrul, Çimenceğiz ve Beyceğiz’in içinde bulunduğu grup yolu asfalt serim çalışması tamamlandı.

DURUKAN: GRUP YOLU YAKLAŞIK 5- 6 GÜNE KADAR BİTMEK ÜZERE

5 mahallede Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Gedikli -Beyceğiz grup yolunda yapılan asfalt serim çalışmasını yerinde inceleyen, İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Adnan Sezgin, Beyceğiz Mahalle Muhtarı Fatih Çetinkaya, Polatlı Yol-Asfalt Şefi Soner Yıldız ve Saha Sorumlusu Sercan Kaymakçı yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaları yerinde inceleyen İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, “ Ankara Büyükşehir Belediyemizin Polatlı’mıza yaptığı hizmetleri yerinde görmek ve takip etmek için Beyceğiz Köyündeyiz. Öncelikle Hacı Tuğrul tarafından başlayan 5 köyü içerine alan grup yolu Yaklaşık 5- 6 güne kadar bitmek üzere. Büyükşehir Belediyesi Polatlı’da bulunan tüm grup yollarını hizmet süresi içerisinde bitirme çabasındadır” dedi. SEZGİN: YILLARDIR BU

KÖYDE YAKLAŞIK 6-7 YILDIR BU KÖYLER YOLSUZ

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Adnan Sezgin, Beyceğiz, Çimenceğiz, Yağmurbaba, Hacıtuğrul ve Gedikli Mahalleleri Grup Yolu’ndaki çalışmalardan dolayı başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olmak üzere ekiplere teşekkürlerini sunarak, ” Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Polatlı’mıza yapmış olduğu hizmetleri yerinde takip etmek için bu gün Beyceğiz Köyündeyiz. Gedikli tarafından başlayan ve 5 köyümüzü içine alan grup yolu yaklaşık 5-6 güne kadar bitmek üzere. Şu an Beyceğiz’de yol 29- 30 kilometrelik yol asfalt çalışması bitecek. Bu büyük bir hizmet çünkü; yıllardır bu köyde yaklaşık 6-7 yıldır bu köyler yolsuz. Yolları çok kötü bir şekilde stabilize yolu bile arar haldelerdi. Bu gün asfalta kavuştular” dedi.

MUHTARLARIMIZIN SEVİNCİNİ GÖZLERİNDEN OKUYOR

Sezgin, “ Köylülerimizin, muhtarlarımızın sevincini gözlerinden okuyor. Büyükşehir Belediyesi Polatlımızdaki tüm grup yollarını hizmet süresi içinde, seçimlerden önce bütün grup yollarını bitirme azmindedir, programındadır. Bir an önce bozuk yolların yapımı için Büyükşehir gerekenleri yapmaktadır. Aynı zamanda ise biliyorsunuz Polatlımızda büyük bir su sıkıntısı vardır, sağlıksız bir su içiyorduk. Şehir içinde oturup, Yüzükbaşından gelen suyun tamiratı, tadilatı, vanaların takılması ve gere de suyunun getirilmesi yönünde de Büyükşehir’in çalışması var. Yoğun bir çalışma var Büyükşehir her ne kadar merkezi hükümetten yardım almasa da pandemi döneminde de kısıtlı olsa da tasarruf yaparak, israftan kaçınarak kısıtlı imkanlarla halkımızın öncelikli hizmetlerini yapmaktadır. Bunlar; Polatlı’da yol ve su olarak ilk başta görülmektedir. Biz Mansur Başkanımıza, Büyükşehirimize teşekkür ediyoruz. Bu aşama da tekrar geldiğiniz ve bizi takip ettiğiniz için de teşekkür ederim” dedi. Haber/DENİZ UYAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.