Yeni Dünya Vakfı Mamak Öğrenci Yurdu, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği etkinlikle dikkatleri üzerine topladı. Son olarak öğrencilerin katılımıyla düzenlenen konferans, "Geçmişle Yüzleşmek: Teselli ve Umut" temasıyla gerçekleştirildi.

Konferansa katılan değerli konuşmacı Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün'ün merak edilen soruları aydınlatan sunumu, öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Ydv Vakfı

ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK İLGİ 

Konferansta, geçmişle yüzleşmenin önemi ve bu süreçte sağlanacak teselli ve umut konuları üzerinde duruldu. Özellikle gençlerin ruhsal ve ğsikolojik olarak geçmişle barışık olması gerektiği vurgulandı. Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün'ün verdiği bilgiler ve deneyimler, öğrenciler tarafından ilgiyle dinlendi.

Keçiören’de Kırşehirli Köy Dernekleri ve Vakıfları arası halı saha futbol turnuvası başlıyor Keçiören’de Kırşehirli Köy Dernekleri ve Vakıfları arası halı saha futbol turnuvası başlıyor

Programın sonunda organizasyonun başarılı geçmesinde emeği geçen Yeni Dünya Vakfı ve yurt yönetimine teşekkürler sunuldu. Öğrenciler, konferans sonunda kendilerine yeni bakış açıları kazandırdığını ve önemli bilgiler edindiklerini belirttiler.

Haber: Tuğba Akkesen