GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Bu haber 13 Ocak 2021 saat 8:00 'de eklendi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve kurmayları gazetemizi ziyaret ederek Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile ayrıca gazetemizi Can Suyu Polatlı Şubesi Dernek Başkanı Metin Yurtkuran gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı. Bizde Polatlı Postası ailesi olarak günümüzü kutlayan ve bizleri ziyaret eden konuklarımıza teşekkür ediyoruz.

DEMİR: 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve kurmayları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. Polatlı Postası Gazetesi sahibi Aykut Kaya ve muhabirler ile sohbet ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayan AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, “Basın ve ifade özgürlüğünün, halkımızın haber alma hakkıyla birlikte geliştiği ortamlarda, medya organlarının vatandaşlarımıza tüm gelişmeleri doğru aktarması, kamuoyunun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde kilit bir rol oynamaktadır. Bugün Türkiye basın özgürlüğü, en yeni iletişim teknolojileri, sosyal medya, internet gazeteciliği konularında dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır” dedi.

POLATLI BELEDİYESİ KADIN MECLİS ÜYELERİNDEN GAZETEMİZE 10 OCAK ZİYARETİ

Polatlı Belediyesi Kadın Meclis Üyelerinden Polatlı Belediyesi MHP Meclis Üyesi Serpil Öztürk, Polatlı Belediyesi CHP Meclis Üyesi Canan Türker, Polatlı Belediyesi AK Parti Meclis üyesi Seda Aşıbol ve Fatma Erten, Polatlı Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyesi Ayla Kandemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebeti ile gazetemizi ziyaret ederek Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı. Kadın Meclis Üyeleri Polatlı Postası Gazetesi sahibi Aykut Kaya ve muhabirler ile sohbet ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı ve meslek hayatlarında başarılar diledi.

CANSUYU DERNEĞİNDEN 10 OCAK ZİYARETİ

Can Suyu Polatlı Şubesi Dernek Başkanı Metin Yurtkuran’da gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayarak başarılar diledi. “Gazeteciler bizim gözümüz kulağımız özellikle yerel gazeteciler bu toplumun en önemli değeridir. Onlar bu şehre en iyi hizmeti sunmak için ellerinden geleni sarf ederek büyük fedakarlıklar içinde mesleklerini yürütüyorlar. Bu anlamda meslekte 30 yılını doldurmuş Polatlı’nın en tecrübeli gazetecisi Aykut Kaya nezdinde ilçemizin en eski gazetesi olan Polatlı Postası çalışanlarının da gününü kutluyor bundan sonraki meslek yaşamlarında da başarılar diliyorum.” dedi.Haber/ İLKNUR KILINÇ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.