Kolombiya'nın Brezilya ile mücadelesinde Galatasaraylı futbolcu Davinson Sanchez, Vinicius Junior'un sakatlanmasına neden olmuş ve bu olay ülkede büyük yankı uyandırmıştı. Sanchez'in, Vinicius Junior'un uzun bir süre sahalardan uzak kalmasına yol açan bu durum nedeniyle ölüm tehditleri aldığı iddia ediliyor. Brezilya mafyasının, Sanchez'e yönelik tehditlerini sürdürdüğü kaydedildi.

sanchez

Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu

Brezilya Mafyasının Hedefi Haline Geldi

Güney Amerika Dünya Kupası Elemeleri maçında Kolombiya'nın 2-1 galip geldiği karşılaşmada Vinicius Junior'un 27. dakikada sakatlanarak oyundan çıkması olayın fitilini ateşledi. Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Davinson Sanchez, bu olay sonrasında Brezilya mafyasının hedefi haline geldi. Sakatlık olayıyla tetiklenen Davinson Sanchez'e gelen ölüm tehditlerine, iddialara göre Kolombiyalı futbolcu sessiz kalmayı tercih etti. Galatasaraylı yıldız, büyük tepkilere rağmen sessizliğini koruyor.