1987-1999 yılları arasında Galatasaray forması giyen Tugay Kerimoğlu, o dönemde adını altın harflerle yazdırmıştı. Altı Süper Lig şampiyonluğu, dört Türkiye Kupası birinciliği, iki Başbakanlık Kupası birinciliği ve üç Cumhurbaşkanlığı Kupası birinciliği gibi önemli başarılar elde etmişti.

Son olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ekibi Miracle Değirmenlik Spor Kulübü'nde sportif direktörlük yapan eski milli futbolcu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Al Nassr Al Fayha maçında Ronaldo neden yok? Ronaldo ne zaman oynayacak? Al Nassr Al Fayha maçında Ronaldo neden yok? Ronaldo ne zaman oynayacak?

Galatasaray’da Adeta Tarih Yazmıştı! Kerimoğlu Eski Takımına Geri Dönüyor (2)

TRT'de spor yorumculuğu yapan Kerimoğlu, futbola geri dönüyor. Levent Ümit Erol'un haberine göre, TRT Spor ile yollarını ayırma kararı alan Kerimoğlu, eski takımı Blackburn Rovers'ın futbolcu elçisi olacak.

53 yaşındaki Kerimoğlu, İngiliz ekibi Blackburn Rovers'da 294 maça çıkarak 12 gol atmış ve 13 asist yapmıştı. Futbolseverlerin yakından tanıdığı bu isim için 20 Nisan tarihinde stadyumda özel bir tören düzenlenecek.