"Yaz Şarkısı" ekranlara veda ediyor. Pastel Film imzası taşıyan ve Nilsu Berfin Aktaş ile Mustafa Mert Koç'u başrollerinde buluşturan eğlenceli dizi "Yaz Şarkısı", seyircileriyle vedalaşıyor. 8. Bölümüyle ekranlara veda edecek dizi, final yapıyor.

Polatlı Halk Otobüsü Başkanı'ndan açıklama: 'Mafya gibi bir tarzla bizi tehdit ediyor' Polatlı Halk Otobüsü Başkanı'ndan açıklama: 'Mafya gibi bir tarzla bizi tehdit ediyor'

FOX TV KISMET DİZİSİ SONA ERİYOR

"Kısmet" NTC Medya'nın komedi türündeki başarılı yapımı "Kısmet" de final kararı alan dizilerden biri olarak dikkat çekiyor. Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar'ın başrollerini üstlendiği dizide, izleyicilere keyif dolu anlar yaşattı. "Kısmet"  10. bölümde sona erecek ya da 13. bölümle tamamlanacak. Ekip, kanalın gelecek bölüm kararına göre hazırlıklarını sürdürecek. İki dizinin de final kararları, izleyicileri üzüyor. Eğlence dolu sahneleri ve unutulmaz karakterleriyle "Yaz Şarkısı" ve "Kısmet", televizyon ekranlarında iz bırakacak. FOX yetkilileri ise konu ile ilgili açıklama yapmazken, merakla dizilerin final bölümleri bekleniyor. Dizi tutkunları, "Yaz Şarkısı" ve "Kısmet" dizilerinin son bölümlerini heyecanla bekliyor.