Cengiz Ergün kimdir kaç yaşında? MHP Manisa Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün nereli ve mesleği? Cengiz Ergün kimdir kaç yaşında? MHP Manisa Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün nereli ve mesleği?

Türkiye'nin sevilen kanallarından FOX TV'nin sahibi, The Walt Disney Company tarafından yapılan değişiklikle birlikte kanalın ismi "Now TV" olarak değiştirildi. Bu önemli değişiklik, Disney'in FOX'u 2019 yılında satın alması ve isim hakkını belirli bir süre kullanma hakkının dolmasıyla gerçekleşti. Peki, FOX TV'nin adı ne zaman değişti? FOX TV NOW TV mi oldu?

FOX TV'NİN ADI NE ZAMAN DEĞİŞTİ?

Disney, Fox Tv’yi 2019 yılında satın alırken isim hakkını belirli süreliğine almıştı. Sürenin dolmasının ardından kanalın ismi "Now TV" olarak değiştirildi.

Fox Tv’nin yeni adı Türkiye’de Now Tv oldu. Bazı ülkelerde ise FX ismiyle yayın hayatına devam edecek.

Fox Tv’nin yeni adının ‘Now Tv’ olmasının nedenleri arasında isim hakkının süresinin dolması dışında aynı zamanda izleyicilere daha güçlü ve etkileyici içerikler sunma hedefiyle yapılmıştır.

Now TV'nin Türkiye'deki izleyici kitlesi, kanalın sunduğu yenilikçi ve çeşitli içeriklere adapte olmaya hazır. Bu isim değişikliğiyle birlikte kanal, izleyicilere daha geniş bir perspektif sunmayı ve televizyon dünyasındaki varlığını daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

FOX TV NOW TV Mİ OLDU?

Fox Tv bugün 12 Şubat 2024 tarihi itibarıyla yeni ismi NOW TV olarak yayın hayatına devam etmeye başladı.

Now Tv, isim ve logo değişikliğini özel bir tanıtımla yayınladı.