Fenerbahçe'nin deplasmanda yaptığı Trabzonspor maçının son düdüğünden sonra taraftarlar sahaya inmiş, ardından futbolculara saldıran taraftarlarla kavga çıkmıştı. Yaşanan olayların ardından Fenerbahçe, ligden çekilme konusunun da ana gündem olacağı konuları görüşmek üzere olağanüstü toplantı kararı aldı. İşte detaylar...

Fenerbahçe'de Tarihi Gün 6

Fenerbahçe Spor Kulübü bugün olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirecek. Kongre üyeleri yönetime Süper Kupa finaline çıkmama ve ligden çekilme konusunda yetki verecek ve görüşlerini sunacak. Sarı-Lacivertlilerin Türk futbolundaki geleceği bugünkü kongre sonrası belli olacak.

Fenerbahçe'de Tarihi Gün 5

SAHAYA İNEN TARAFTARLAR

17 Mart 2024 Pazar günü Trabzonspor ile Fenerbahçe, Papara Park'ta karşı karşıya geldi. Konuk ekibin 2-0 öne geçtiği karşılaşmada bordo-mavililer skoru 2-2'ye getirdi. Mücadelenin son anlarında Fenerbahçe 3-2 öne geçerken hakemin verdiği kararlar büyük tepkiye sebep oldu. Maçın son düdüğünden sonra ise bordo-mavili taraftarlar sahaya indi.

Fenerbahçe'de Tarihi Gün 4

DÜNYA BASININDA GÜNDEM OLDU

Taraftarların sahaya girdikten sonra Fenerbahçeli futbolculara saldırdı ve yeşil sahalarda asla olmaması gereken olaylar yaşandı. Yaşanan bu olaylar dünya basınında da geniş yankı buldu. Maçın ardından Fenerbahçe gece saatlerinde stadyumdan ayrılmak durumunda kaldı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, koltuğunu Dora Mimaroğlu’na devretti CHP Genel Başkanı Özgür Özel, koltuğunu Dora Mimaroğlu’na devretti

Fenerbahçe'de Tarihi Gün 3

FENERBAHÇE, OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI KARARI ALDI

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç yaşanan olaylarla ilgili olarak geçen hafta, Ülker Stadyumu'nda bir toplantı kararı almıştı. Bu toplantıda ligden çekilme dahil birkaç önemli konu üzerinde görüşmeler yapılacağını ve kongreden yetki isteneceğini ifade etmişti.

Fenerbahçe'de Tarihi Gün 2

PFDK SEVKLERİ BELLİ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu, aradan geçen iki haftanın ardından disiplin sevklerini nihayet açıkladı. Trabzonspor'dan Egemen Korkmaz, Fenerbahçe'den ise Osayi-Samuel, Oosterwolde, İrfan Can Eğribayat ve iki kulüp çalışanı Profesyonel Futbol Disiplin Kuurulu'na sevk edilmişti.