Fenerbahçe'de üst üste gelen galibiyetler serisi taraftarının yüzünü güldürdü. Uzun yıllar süren şampiyonluk hasretine son vermek isteyen yönetim ve teknik ekip sezon başında kadroda birçok değişiklik yaptı. Gelenler ve gidenler çok ses getirdi ve Fenerbahçe Avrupa'da ve Lig'de üst üste 7 maç kazanarak seri yakaladı.

Kalede yenilik

Fenerbahçe'de yerli kaleci Altay Bayındır ile yollar ayrıldı. Altay Bayındır Manchester United'e transfer oldu. Altay Bayındır'dan gelen bonservis ücretine ufak eklemeler ile Dünya Kupasında başarılı bir performans gösteren Livakovic'e kale emanet edildi. Yerli rotasyonu olarak İrfancan Eğribayat ise kalitesini son maçlarda ki performansıyla göstermiş oldu.

Stoper ikilisi değişti 

Stoper mevkisinde Atilla Szalai ve Gustavo H. ile yollar ayrıldı. Bu iki transferden gelen bonservis ücretlerinin daha azına R.Becao ve Djiku kadroya dahil edildi. Kadroda yerli rotasyonu olarak Serdar Aziz ve Samet Akaydın bulunuyor. Ayrıca Peres'de ilk onbir için her zaman forma savaşı verecektir.

Al Nassr Istiqlol maçı Hangi Kanalda CANLI Yayınlanacak? Al Nassr Istiqlol maçı nereden izlenir? Al Nassr Istiqlol maçı Hangi Kanalda CANLI Yayınlanacak? Al Nassr Istiqlol maçı nereden izlenir?

Kanatlarda forma savaşı keyif verecek 

Bruma ve Rossi ile yollar ayrıldı. Kanatlarda Ferdi-Tadic ve Osayi-Cengiz ikilileri kuruldu. Kulübe'de ise Mert Müldür, Jaden Osterwolde, Emre Mor ve Kent forma için yarışacaklar. Kanatlarda ki forma rekabeti oldukça keyifli geçecek.

Santrafor'a dünya yıldızı

M.Berisha bonservisi ile beraber satıldı, Valencia ile yollar ayrıldı. Serdar Dursun takımdan ayrılırken, Pedro kiralandı. Dünya yıldızı olan Edin Dzeko takıma katıldı ve kaptanlık ona emanet edildi. Yerli rotasyonu için Umut  Nayır kadroya eklendi. Batshuayi ve King kulübede ki kaliteli ayaklar. 

8&10 Numara 

Arda Güler dünya devi Real Madrid transferi gerçekleştirdi ve gelen transfer ücretiyle Fred - Szymanski transfer edildi. Bu bölgede Mert Hakan, İrfancan Kahveci ve Zajc rotasyonda kendilerine sürekli şans bulacaklardır. 

6 Numara 

W. Arao ile yollar ayrıldı. M. Crespo takımda ki durumu belirsizliğini koruyor ve 6 numara transferi gündemde. Bu bölgenin başarılı isimlerinden olan İsmail Yüksek ise başarılı performansı ile göz dolduruyor.