Tüm Türkiye geçtiğimiz hafta Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı deplasmanda yenmesinin ardından ligde Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını söylüyor.

Ligde Fenerbahçe'nin 3 puan önünde olan Galatasaray'a Konyaspor deplasmanında 1 puan alması taktirde Süper Lig'de şampiyon olacak. Astrolog Meral Güven, yaptığı açıklamalarda hala kartlarının Fenerbahçe'yi şampiyon yapacağını dile getiriyor.

26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan Fenerbahçe - İstanbulspor ve Konyaspor - Galatasaray maçları tüm Türkiye'de yaşayan vatandaşlar için büyük öneme sahip.

Fenerbahçe, evinde ligden düşmeyi garantileyen İstanbulspor'u ağırlarken, Galatasaray ise son 3 sezondur deplasmanda galip gelmekte zorlandığı Konyaspor'a konuk olacak.

Fenerbahçe evinde İstanbulspor karşısında skoru kendi lehine çevirerek gözünü Konya'ya dikmek istiyor. Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası Galatasaray'da tatlar kaçsada teknik ekipten tut başkana kadar herkes takımın deplasmanda puan veya puanlar alabileceğini düşünüyor. Galatasaraylı taraftarlar Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası moralleri bozulsada önümüzde hafta nasıl olsa şampiyon olacağız diyerek kendilerini motive ettiler.

Galatasaray Konyaspor deplasmanında kazanması veya berabere kalması durumunda 24. şampiyonluğunu ilan etmiş olacak. Galatasaray'ın Konyaspor karşısında kaybetmesi ve Fenerbahçe'nin maçı kazanması durumunda Fenerbahçe 4. yıldızı takmış olacak.

Geçen haftadan görüldüğü gibi Fenerbahçe veya Galatasaray'ın şampiyon olması durumunda caddeler ve sokaklar yangın yerine dönecek. Taraftarlar formalarını ve bayraklarını alarak cadde ve sokaklarda takımının şampiyonluğunu kutlamak isteyekler. Şampiyon olan takımın taraftarı cadde ve sokaklarda yaktığı meşaleler nedeniyle iş yerlerine ve sokaktaki insanlara umarım zarar vermezler.

Barış Alper Yılmaz'a Premier Lig'den teklif! Barış Alper Yılmaz'a Premier Lig'den teklif!

26 Mayıs Pazar günü saat 19.00'da tüm Türkiye'nin nefesini tutacağı 90 dakika olacak. Sizce Galatasaray mı yoksa Fenerbahçe mi şampiyon olacak?

Editör: ÖMER YILDIZCI