Fenerbahçe Spor Kulübü, geçtiğimiz sezonu kiralık olarak formasını giyen milli futbolcu Çağlar Söyüncü'nün bonservisi konusunda Atletico Madrid ile anlaşmaya vardı. Başarılı savunma oyuncusu, resmi imza ve sağlık kontrolünden geçmek üzere İstanbul'a geldi.

Resmi Açıklama Bekleniyor

Fenerbahçe'nin sosyal medya hesaplarından ve resmi internet sitesinden henüz bir açıklama yapılmamış olsa da, spor kamuoyunda transferin tamamlandığına dair güçlü bir inanç hakim. Yağız Sabuncuoğlu gibi güvenilir spor muhabirlerinin de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar, bu inancın kaynağını oluşturuyor.

Taraftarlar Heyecanlı

Geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla Fenerbahçe taraftarlarının gönlünde taht kuran Çağlar Söyüncü'nün bonservisinin alınması, sarı-lacivertli camiada büyük bir heyecan yarattı. Taraftarlar, milli futbolcunun yeni sezonda da Fenerbahçe formasıyla başarılar elde etmesini bekliyor.

Transfer Detayları Netlik Kazanacak

Gençlerbirliği’nin yeni orta saha oyuncusuyla imzalar atıldı Gençlerbirliği’nin yeni orta saha oyuncusuyla imzalar atıldı

Çağlar Söyüncü'nün Fenerbahçe ile kaç yıllık sözleşme imzaladığı, transfer bedeli gibi detaylar henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak önümüzdeki günlerde Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılacak resmi açıklamayla bu detayların da netlik kazanması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi