Mehmed Fetihler Sultanı Çandarlı Halil Paşa gerçek tarihte kimdir? Selim Bayraktar kaç yaşında oynadığı diziler? Mehmed Fetihler Sultanı Çandarlı Halil Paşa gerçek tarihte kimdir? Selim Bayraktar kaç yaşında oynadığı diziler?

Fenerbahçe yöneticisi Erol Bilecik hakkında araştırmalar yapılıyor. 

Sarı-lavcivertli takımın bu kritik günlerinde Erol Bilecik'in hayatı ve kariyeri merak konusu oldu.

Peki FB yöneticisi Erol Bilecik kimdir? Erol Bilecik kaç yaşında nereli eşi kim ve şirketleri hangileri? İşte Erol Bilecik hakkında tüm detaylar...

EROL BİLECİK KİMDİR?

Erol Bilecik, Türk iş insanı ve eski Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak tanınıyor. Bilecik'in çocukluğu, bir ev hanımı annenin ve mobilyacılıkla uğraşan bir esnaf babanın en küçük çocuğu olarak geçti. Kendisinden beş yaş büyük bir ağabeyi ve yedi yaş büyük bir ablası bulunmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden 1987 yılında mezun olan Bilecik, mezuniyetinin ardından Nixdorf Computer şirketinde Sistem Analisti olarak çalışmaya başladı ve bu görevi iki yıl sürdürdü. Daha sonra Index'in kurulma süreci başladı. Erol Bilecik, 3 Haziran 2018'de Fenerbahçe SK başkanlığına gelen Ali Koç'un listesinde yer aldı ve aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Derneği'nde başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Erol Bilecik

EROL BİLECİK KAÇ YAŞINDA NERELİ?

26 Kasım 1962 tarihinde dünyaya gelen Erol Bilecik 2024 yılı itibarıyla 62 yaşındadır. 

Erol Bilecik Hatay'ın Antakya ilçesinde dünyaya gelmiştir. 

EROL BİLECİK EŞİ KİM?

Erol Bilecik 1987 yılında İnci Bilecik ile dünya evine girmiştir.

Çiftin Kaan ve Naz adında 2 çocukları bulunuyor. 

EROL BİLECİK ŞİRKETLERİ

Index Grup'un kuruluş hikayesi, 1989 Temmuz ayında İTÜ'lü üç bilgisayar ve bir makine mühendisinin ortak iş fikriyle hayata geçirildi. Erol Bilecik, 1989 yılında Index Bilgisayar'ın kurucu ortaklarından biri olarak firmanın genel müdürlük görevini üstlendi. 1999 yılı itibarıyla Index Grup bünyesindeki Index Bilgisayar, Despec, Datagate, Neteks, Homend, Artım ve Teklos'un CEO'su ve yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.