Nermin Bezmen ilk eşi Pamir Bezmen kimdir kaç yaşında ne zaman öldü? Pamir Bezmen aslen nereli? Nermin Bezmen ilk eşi Pamir Bezmen kimdir kaç yaşında ne zaman öldü? Pamir Bezmen aslen nereli?

Arama motolarında ilk sıraya yerleşmiş, Fazlı Tonar Hoca kimdir? Fazlı Tonar kaç yaşında nereli? sorularının cevaplarını sizin için araştırdık. Vatandaşların sıklıkla arattığı bu sorular gündemde oldukça yer kaplıyor. Sizde bu soruların yanıtlarını arıyprsanız ve halen bulamadıysanız biz sizler için bu soruların cevaplarını derledik. Detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Fazlı Tonar Hoca kimdir?

1978 yılında Piraziz Hasanşeyh köyünde dünyaya gelmiştir. Fazlı Tonar Hoca ilkokul ve kuran kursu Eğitimini köyünde almıştır. Ardından İstanbulda eğitimini  tamamlamış ve 10 sene medrese egitimi görmüştür.

Fazlı Tonar kaç yaşında nereli?

1978 yılında Piraziz Hasanşeyh köyünde dünyaya gelmiştir ve 2024 yılında 46 yaşındadır. Edebiyat, sarf, nahıv, belegat, mantık, ve tefsir usulü ilimlerinden icazet almıştır. İstanbulda talebe yetiştiren Fazlı Tonar  hoca Karadeniz'de alimler yetiştirmek üzere 4 sene önce Bulancak'a yerleşmiş ve çalışmalarına burada devam etmektedir.