Burak Yılmaz futbolu bıraktı mı, Burak Yılmaz Beşiktaş’a mı geliyor, Burak Yılmaz hangi takımlarda oynadı? Burak Yılmaz futbolu bıraktı mı, Burak Yılmaz Beşiktaş’a mı geliyor, Burak Yılmaz hangi takımlarda oynadı?

Türk futbolunun en başarılı teknik direktörlerinden biri olan Fatih Terim, geçtiğimiz yılın ocak ayından bu yana takım çalıştırmıyor. Eski Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın, görevine son vermesinden bu yana herhangi bir takımın başına geçmeyen Fatih Terim’in, Hollanda’da bir takım çalıştıracağı iddia edildi!

bomba-iddia-fatih-terim-hangi-takimi-calistiracak-fatih-terim-wesley-sneijder-ile-mi-bulusacak-hocaliga-geri-mi-donuyor (2)

Mısır Milli Takımı’nı reddetti

Birçok takımın Fatih Terim’e hocalık teklif ettiği iddia edilirken, Fatih Hoca’nın Mısır Milli Takımı ve Mısır takımı Al Ahly’nin tekliflerini reddettiği iddia edildi. Tecrübeli hoca için gelen son iddia ise gündeme bomba gibi düştü.

bomba-iddia-fatih-terim-hangi-takimi-calistiracak-fatih-terim-wesley-sneijder-ile-mi-bulusacak-hocaliga-geri-mi-donuyor (3)

Fatih Terim: Teknik direktörlüğe dönmeye hazırım.

İtalya’da Fiorentina ve AC Milan gibi iki devi çalıştıran Terim, İtalya’da büyük saygı görüyor. İtalyan gazeteci Di Marzio ile röportaj yapan Terim, kariyeri hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Terim, “Bilmiyorum. Sadece İtalya'ya değil, iyi bir teklif ve güzel proje olması halinde (teknik direktörlüğe) geri dönmeye hazırım. Diğer şeyler beni ilgilendirmiyor” ifadelerine yer vermişti.

bomba-iddia-fatih-terim-hangi-takimi-calistiracak-fatih-terim-wesley-sneijder-ile-mi-bulusacak-hocaliga-geri-mi-donuyor (4)

Teklif Hollanda devinden geldi!

Hollanda basını, Fatih Terim ile alakalı ortaya bomba gibi bir iddia attı. Şampiyonluğu Feyenoord’a kaptıran Ajax’ın, Fatih Terim ile bir görüşme gerçekleştirmek istediği belirtildi.