Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı. Erbakan, “Bu seçim gününün huzur ve barış içerisinde, olaysız bir şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz” şeklnide konuştu.

Ankara'da 24 Nisan'da Nöbetçi Eczane var mı? İşte Ankara 24 Nisan nöbetçi eczane listesi Ankara'da 24 Nisan'da Nöbetçi Eczane var mı? İşte Ankara 24 Nisan nöbetçi eczane listesi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, oyunu Ankara’da kullandı. Erbakan, “Bu seçim gününün huzur ve barış içerisinde, olaysız bir şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eşi Beyza Molu Erbakan’la birlikte Ankara Balgat’taki Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’nde 4491 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Erbakan’a partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Suat Kılıç da eşlik etti.

Oyunu kullandıktan sonra kısa bir değerlendirme yapan Erbakan, şu sözleri kullandı:

''Çok yoğun geçen bir seçim kampanyası sonrasında bugün biz de vatandaşlık görevimizi eşimle birlikte yerine getirdik. Milli iradenin tecellisi için bu görevi ifa etmiş olduk. Tabii ki bu seçim gününün huzur ve barış içerisinde, olaysız bir şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz. Ve sandıklar açıldığında çıkacak sonucun da ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. (Seçim sonuçlarını) İftar saatinden sonra, orucumuzu açtıktan sonra genel merkezde takip ederiz, o saate kadar konutta oluruz. İnşallah hayırlı olsun ülkemiz, milletimiz, insanlık için.''

İHA