Masumlar Apartmanı dizisi ile ününe ün katan Ezgi Mola; Erşan Kuneri, Celal ile Ceren, Organize İşler Sazan Sarmalı gibi önemli projelerde yer aldı. Peki Ezgi Mola kaç yaşında? Ezgi Mola nereli? Ezgi Mola evlendi mi? Ezgi Mola kiminle evlendi?

ezgi-mola-kimdir-kac-yasinda-ezgi-mola-evlendi-mi-ezgi-mola-kiminle-evlendi-ezgi-mola-kac-yasinda (2)

Ezgi Mola kimdir?

Ezgi Mola, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Malatyalı olan Mola, ilkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk hayali kuran Mola, lise yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. Liseden mezun olduktan sonra da eğitimine devam eden Mola, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak bitirdi.

Bülent Şakrak kimdir? nereli? kaçyaşında? Bülent Şakrak kimdir? nereli? kaçyaşında?

ezgi-mola-kimdir-kac-yasinda-ezgi-mola-evlendi-mi-ezgi-mola-kiminle-evlendi-ezgi-mola-kac-yasinda (3)17 yaşındayken televizyonda deneyimini yaşayan Mola, Kartal Tibet’in yönetmenliğini yaptığı Karate Can dizisinde rol aldı. 4 yıllık Müjdat Gezen Sanat Merkezi eğitiminin ardından, 2 yıl da Aydoğan Temel’den tiyatro eğitimi alan Mola, Çürük Elma oyunu ile ilk sahne deneyimini yaşadı.

ezgi-mola-kimdir-kac-yasinda-ezgi-mola-evlendi-mi-ezgi-mola-kiminle-evlendi-ezgi-mola-kac-yasinda (4)

2006 yılında Türkan Şoray ile oynadığı Hayatımın Kadınısın adlı filmle kendini tanıtmayı başaran Mola, 2007 yılında En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülünü kazandı.

Ezgi Mola evlendi mi?

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, işletmeci Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturdu. 4 yıldır birlikte olan çift, dünya evine girdi. Küçük bir törenle evlenen çiftin nikah töreninde sadece 14 davetli vardı.

ezgi-mola-kimdir-kac-yasinda-ezgi-mola-evlendi-mi-ezgi-mola-kiminle-evlendi-ezgi-mola-kac-yasinda

ezgi-mola-kimdir-kac-yasinda-ezgi-mola-evlendi-mi-ezgi-mola-kiminle-evlendi-ezgi-mola-kac-yasinda (2)-1