Eyyüp Karahan kimdir? Eyyüp Karahan kaç yaşında? Eyyüp Karahan nereli? Eyyüp Karahan ne iş yapıyor? Eyyüp Karahan'ın hayatını sizler için araştırdık...

Eyyüp Karahan kimdir?

21.02.1962 tarihinde Gümüşhane'de doğdu. 1984 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme/Sosyal Politikalar bölümünden mezun oldu. Eyyüp Karahan 61 yaşındadır.

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan Kaç Yaşında Kimdir? Nurten Kuşatan Aslen Nereli? Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan Kaç Yaşında Kimdir? Nurten Kuşatan Aslen Nereli?

Çeşitli şirketlerde muhasebeci ve ticari yönetici olarak çalıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İl Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu kuruldu. HAMİDİYE A.Ş., İSFALT A.Ş.'da Ticari Direktör. ve İSTAÇ A.Ş. ile KİPTAŞ Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısıdır.

Kasım 2007'de AĞAÇ A.Ş. Temmuz 2014'te yapılan atamaların ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı ve Çevre, Şehircilik ve Kalkınma Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü olarak atandı. 2020'de İklim ödevi. Eyyüp KARAHAN evli ve 3 çocuk babasıdır.