Survivor All Star yarışması hakkında çarpıcı yorumlarıyla gündeme gelen Evrim Keklik’in kim olduğu ve özel hayatı merak ediliyor. Peki, Evrim Keklik sevgilisi? Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Evrim Keklik Survivor Aleyna yorumu? İşte haberin detayları...

Sosyal medya fenomeni Özden Özdoğan kaçıncı çocuğunu doğurdu? Özden Özdoğan kimdir kaç yaşında nereli? Sosyal medya fenomeni Özden Özdoğan kaçıncı çocuğunu doğurdu? Özden Özdoğan kimdir kaç yaşında nereli?

Evrim Keklik

EVRİM KEKLİK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

2022 yılında Survivor All Star yarışmacılarından Evrim Keklik, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Çankırılı olan Keklik, Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur.

Keklik, voleybola Fenerbahçe Spor Kulübü'nde başlamıştır ardından Galatasaray voleybol takımı ve Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımında yer almıştır.

2017 yılında ise İstanbul'a geri dönerek sualtı hokeyine başlamıştır ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğü yapmıştır.

2020 yılında Survivor’a katılmıştır, 2021 yılında ise Survivor Panoramada sunuculuk yapmıştır.

EVRİM KEKLİK SEVGİLİSİ?

Evrim Keklik’in Survivor Ekstra yorumcusu ve bir dönem TV8'e Oynat Bakalım adlı programı sunan Furkan Dede ile ilişkisi olduğu iddia ediliyor. Fakat aşk iddiaları sonrası ikiliden herhangi bir açıklama da gelmedi.

Evrim Keklik Sevgilisi

EVRİM KEKLİK SURVİVOR ALEYNA YORUMU

Survivor'un eski yarışmacılarından Evrim Keklik, Survivor yarışmacılarından Aleyna hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Keklik, Aleyna ve Yunus Emre yakınlığından bahsedilmesinin ardından, ‘’Bu senenin modası da Aleyna'nın fotoğrafı yanına da Survivor'daki herhangi bir erkeğin fotoğrafı... Hiç mi vicdanınız yok? Yazıklar olsun Survivor buna kadar düştü mü? Sırf etkileşim almak için... Bir kadın olarak bundan çok rahatsızım" ifadelerini kullandı.

Evrim Keklik Aleyna